Program 11. ročníku Festivalu vína Český Krumlov® v prodeji

Festival vína Český Krumlov®

 

Milí přátelé,

11. ročník je tu a společně s Vámi vstupujeme s hrdostí do již druhé dekády festivalových přehlídek věnovaných vínu a gastronomii.

Samotný program Festivalu vína Český Krumlov® se rozběhne slavnostním zahájením 6. října  a potrvá do 2. prosince 2023.

Letošní ročník v mnohém naváže na tradiční linku řízených i volných degustací a dalších komponovaných programů s vínem, o vínu a s vysokou gastronomií.

 

Ve své rozmanitosti nám však letošní festivalové menu nabídne jednu kulturně-kultovní  delikatesu navíc. Hudba se postupně stala přirozenou součástí všech ročníků festivalových přehlídek a v letošním roce jsme se rozhodli festivalovou platformu rozšířit a připravit pro Vás opravdovou „třešničku na dortu“- srdečně Vás zveme na koncert skupiny Tata Bojs, kluků z pražské Hanspaulky, dnes již vyzrálých hudebníků ověnčených mnoha cenami, který otevře svým indie-rockovým soundem skupina Deaf Heart - seskupení výrazných českých muzikantů, kteří vás rozhodně nenechají chladnými. Tento super-koncert se koná premiérově v hale Tenis-Centra v Českém Krumlově 18. listopadu 2023.

Sledujte naše profily www.festivalvinack.cz, www. facebook.com/festivalvinack, kde budeme všechny aktuality uveřejňovat.

 

Na setkání s Vámi se v rámci letošního ročníku těší

pořadatelé Festivalu vína Český Krumlov®

 

Českokrumlovský rozvojový fond a Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov

 

Aktuálně:

6. 10. – 2. 12. 2023

Program festivalu

11. – 19. 11. 2023

Svatomartinské hody

 

Festival vína Český Krumlov ®