9. ročník Festivalu Vína Český Krumlov je přesunut na podzim 2021, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, prodej znovu zahájen.

Festival vína Český Krumlov®
9. ročník 22.10.- 27.11.2021

 

Vážení milovníci vína,
s radostí můžeme potvrdit, že akce připravené pro loňský ročník festivalu, které se z důvodu pandemie nemohly uskutečnit, mají již své nové termíny v měsících říjen – listopad 2021.

V rámci tematických večerů budeme opět společně ochutnávat výsledky obdivuhodné a neúnavné práce vinařů - vydáme se na cestu napříč různými vinařskými regiony světa i naší země, kde jsou pro nás vedle vín připraveny také vybrané gastronomické zážitky. Po době dlouhého rozdělení se můžeme těšit na setkávání a sdílení s přáteli u jednoho stolu, opět probudíme své chuťové buňky k aktivitě a načerpáme nové informace a zajímavosti z vinařského světa od osob nejpovolanějších – sommeliérů a znalců vína. Je opravdu z čeho vybírat, nahlédněte do našeho programu.

Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, nové termíny jednotlivých akcí najdete zde na webových stránkách a na našem facebooku, v prodeji jsou již také vstupenky na jednotlivé akce festivalu.   

Děkujeme Vám všem za obrovskou trpělivost a neutuchající zájem o festivalové akce. Vaší podpory si vážíme a snažíme se připravovat program Festivalu vína Český Krumlov® stále na vysoké úrovni a co nejpestřejší. Naším cílem je zásadně přispět k prohlubování vinné kultury v České republice.

Jak praví název jednoho z připravených festivalových večerů Víno nás spojuje… a jsme tomu rádi. Buďte zdraví, spokojení, velmi se na Vás všechny těšíme na akcích Festivalu vína Český Krumlov®.

 

Pořadatelé Festivalu vína Český Krumlov®
Českokrumlovský rozvojový fond & Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov

Aktuálně: Pozvánka na Festival vína Český Krumlov 2021 - Zahradní degustace vín 25.9.2021 - Kláštry Český Krumlov - Klášterní zahrada

 

Festival vína Český Krumlov ®