9. ročník Festivalu Vína Český Krumlov je přesunut na podzim 2021, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti

Festival vína Český Krumlov®
9. ročník 22.10.- 20.11.2021


Současná situace bohužel zatím stále nedovoluje uskutečnit festival
v jeho plném rozsahu v jarních termínech letošního roku, jak jsme doufali.
CELÝ PROGRAM PŮVODNÍHO 9.ROČNÍKU SE PŘESOUVÁ NA PODZIM r. 2021


Vážení milovníci vína,
jak jsme avizovali vloni na podzim, 9.ročník Festivalu vína Český Krumlov® se měl uskutečnit v náhradních termínech na přelomu jara a léta letošního roku. Všichni již napjatě čekáme a těšíme se na připravené akce, snad více, než jsme si kdy uměli představit.
Vývoj situace týkající se Covid-19 však běží svým tempem a nám nezbývá než se současnému vývoji přizpůsobit. Bohužel zatím není zcela jasné, jak a kdy se budeme moci ve větším počtu scházet a sdílet spolu kulturní a společenské zážitky a za jakých podmínek to bude.
S ohledem na tuto situaci jsme byli nuceni připravené akce 9.ročníku opět přesunout na pozdější dobu, konkrétně na podzim letošního roku. Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
O nových, podzimních termínech jednotlivých akcí budete informováni - např.na našich webových stránkách, Facebooku a také prostřednictvím e-mailové annonce „Vínovinky“, kam se můžete na našem webu zaregistrovat níže.

Velmi doufáme, že již velmi brzy nastane doba, kterou budeme moci považovat za bezpečnou a kdy se budeme moci opět scházet a prožívat společné chvíle.
Děkujeme Vám všem za trpělivost. Vážíme si Vaší podpory a trvalého zájmu o festival.
Přejeme Vám stálé a pevné zdraví a těšíme se s Vámi všemi na setkání v podzimních dnech roku 2021.

Pořadatelé Festivalu vína Český Krumlov®
Českokrumlovský rozvojový fond & Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov

9. ročník Festivalu Vína Český Krumlov je přesunut na podzim 2021, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, prodej vstupenek dočasně přerušen!

 

Festival vína Český Krumlov ®