Program 9. ročníku festivalu vína Český Krumlov

Festival vína Český Krumlov®

Vážení milovníci vína, již devátým rokem mistrně spojuje Festival vína Český Krumlov® vynikající vína s gastronomickými a kulturními zážitky. Od 23. října do 28. listopadu 2020 tak opět nabídne obyvatelům a návštěvníkům města přehlídku tuzemských i zahraničních vín, podzimní oslavu Svatomartinských vín, gastronomické lahůdky a zejména přátelská setkání se znalci vína.

Vedle tradičních akcí, jako jsou oslavy Svatého Martina v jednotlivých restauracích a Zámecká slavnost vín v Zámecké jízdárně se můžeme opět těšit na četné vinařské zážitky. Celý festivalový program právě aktivně připravujeme, jako ochutnávku z programu 9. ročníku již můžeme uvést např. večer rodinného vinařství Kadrnka - Jindřich Kadrnka nabídne opět to nejlepší, co jeho produkce nabízí včetně nové limitované kolekce svých vín. Opravdovou lahůdkou v programu bude společný večer vinařů Guntera Künstlera (Německo, Rheingau) a Filipa Mlýnka (Česká republika, Mikulovská podoblast) - blízcí přátelé, více než skvělí vinaři a skvostná vína, to je příslib jedinečnosti a neopakovatelnosti. Čeká nás však mnohem více, těšíme se na Vás!

Aktuálně: ZAHÁJENÍ FESTIVALU NA VINICI 23.10.2020 - Klášterní vinice - Klášterní zahrada

23.10. - 28.11.

Program festivalu

V programu festivalu nebude chybět tradiční příjezd sv. Martina, Svatomartinské víno a menu v partnerských restauracích, ani oblíbená Zámecká slavnost vína v Zámecké jízdárně. Po celou dobu festivalu bude probíhat program Víno & Gastronomie & Kultura, který nabídne přátelská posezení u sklenky vína s uznávanými sommeliéry a vinaři.

Na setkání s Vámi se těší pořadatelé
Českokrumlovský rozvojový fond & Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov

Festival vína Český Krumlov ®