9. ročník Festivalu Vína Český Krumlov - Zámecká slavnost vína – 27.11.2021 – ZRUŠENA

 

Festival vína Český Krumlov®
9. ročník 22.10.- 4.12.2021

S ohledem na aktuální vývoj covidové epidemie a zároveň z hlediska společenské zodpovědnosti se pořadatelé Festivalu vína Český Krumlov rozhodli neuspořádat závěrečnou akci letošního ročníku – Zámeckou slavnost vína – v původně plánovaném termínu 27. 11. 2021. Pokud to okolnosti dovolí, tak by se měla uskutečnit v náhradním termínu na počátku jara 2022.

Vstupenky zakoupené na původní termín konání je možné vrátit do 15. 12. 2021 v Infocentru Český Krumlov.

 

Vinařství Proidl Kremstal - storno akce v termínu 4. 12. 2021, termín 2022 bude upřesněn

Jelikož naprostá většina majitelů vstupenek svou účast nepotvrdila a i nadále zústává velice nepříznivá epidemiologická situace a s ní související restriktivní omezení, rozhodli jsme se akci 4.12.2021 pro všechny PŘESUNOUT na náhradní termín v roce 2022 (tak, abychom si všichni společně mohli užít báječný večer bez omezení  a v "plné parádě”).

Vaše vstupenky na akci "Vinařství Proidl Kremstal" tedy zústávají v platnosti a my se budeme těšit na setkání s Vámi příští rok.

Jan Nedvěd, Štěpánka Nedvědová a Roman Pachta

 

Aktuální informace budeme uvádět na stránkách festivalu www.festivalvinack.cz. Zároveň tímto děkujeme všem partnerům za podporu a návštěvníkům za zájem o festivalový program, z něhož se podařilo v nelehké době zrealizovat většinu – na dvě desítky velmi zdařilých akcí.

Děkujeme všem za pochopení, přejeme pevné zdraví a těšíme se na další festivalová setkání v příštím roce, kdy pevně věříme, že se nám podaří uspořádat nejen náhradu za zrušenou Zámeckou slavnost vína, ale i krásný jubilejní 10. ročník Festivalu vína Český Krumlov.

Za pořadatele:
Ing. Miroslav Reitinger, Českokrumlovský rozvojový fond
Ing. Pavel Fučík, Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov

 

 

Aktuálně:

11. 11. - 14. 11. 2021

Dny svatomartinských vín

 

Festival vína Český Krumlov ®