9. ročník Festivalu Vína Český Krumlov je přesunut na jaro 2021, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti

Festival vína Český Krumlov®
9. ročník 23.10. - 28.11.2020

Z důvodu vývoje současné situace týkající se Covid-19
a v návaznosti na Nařízení vlády ČR -
CELÝ PROGRAM SE PŘESOUVÁ NA JARO r. 2021

 

Vážení milovníci vína,
již podeváté jsme pro Vás v rámci festivalu připravili pestrou paletu akcí zaměřených na setkání s vínem a s lidmi, kteří ho tvoří a milují. Letošní rok nám však přinesl nečekanou komplikaci v podobě omezení, která se velmi blízce dotýkají nás všech. Po jaru, kdy musely být mezilidské kontakty omezeny na nutné minimum, jsme velmi doufali, že se tak na podzim už opakovaně nestane a všechny akce letošního ročníku proběhnou bez omezení. Opak je pravdou a z těchto závažných důvodů se program 9. ročníku Festivalu vína Český Krumlov® v plném rozsahu přesouvá na pozdější - a pevně věříme i na příznivější - dobu, na jaro příštího roku. Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V současné době intenzivně pracujeme na nových termínech jednotlivých akcí.

O nových, jarních termínech již připravených akcí 9. ročníku Festivalu vína Český Krumlov® budete informováni na našich webových stránkách a Facebooku a také prostřednictvím e-mailové annonce „Vínovinky“, kam se můžete na našem webu zaregistrovat níže.

Prosíme o trpělivost a vážíme si Vaší podpory a trvalého zájmu o festival, který nás vedle rozšíření obzorů ve víně, naplňuje také zážitky gastronomickými, ale i prostě lidskými.

Přejeme pevné zdraví a těšíme se na setkání s Vámi všemi v jarních dnech roku 2021.

Pořadatelé Festivalu vína Český Krumlov®
Českokrumlovský rozvojový fond & Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov

9. ročník Festivalu Vína Český Krumlov je přesunut na jaro 2021, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, prodej vstupenek dočasně přerušen!

v rámci festivalu zrušeno

Dny svatomartinských vín

 

Festival vína Český Krumlov ®