9. ročník Festivalu Vína Český Krumlov - Zámecká slavnost vína – 27.11.2021 – ZRUŠENA


S ohledem na aktuální vývoj covidové epidemie a zároveň z hlediska společenské zodpovědnosti se pořadatelé Festivalu vína Český Krumlov rozhodli neuspořádat závěrečnou akci letošního ročníku – Zámeckou slavnost vína – v původně plánovaném termínu 27. 11. 2021. Pokud to okolnosti dovolí, tak by se měla uskutečnit v náhradním termínu na počátku jara 2022.

Aktuální informace budeme uvádět na stránkách festivalu www.festivalvinack.cz. Zároveň tímto děkujeme všem partnerům za podporu a návštěvníkům za zájem o festivalový program, z něhož se podařilo v nelehké době zrealizovat většinu – na dvě desítky velmi zdařilých akcí.

Vstupenky zakoupené na původní termín konání je možné vrátit do 15. 12. 2021 v Infocentru Český Krumlov.

Děkujeme všem za pochopení, přejeme pevné zdraví a těšíme se na další festivalová setkání v příštím roce, kdy pevně věříme, že se nám podaří uspořádat nejen náhradu za zrušenou Zámeckou slavnost vína, ale i krásný jubilejní 10. ročník Festivalu vína Český Krumlov.

Za pořadatele:
Ing. Miroslav Reitinger, Českokrumlovský rozvojový fond
Ing. Pavel Fučík, Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov

 

Festival vína Český Krumlov®
9. ročník 22.10.- 4.12.2021

 

Vážení milovníci vína,
Festival vína Český Krumlov® se letos uskuteční v termínech 22. října až 4. prosince.

V rámci tematických večerů budeme opět společně ochutnávat výsledky obdivuhodné a neúnavné práce vinařů - vydáme se na cestu napříč různými vinařskými regiony světa i naší země, společně s víny nás již tradičně čeká pestrá řada vybraných gastronomických zážitků.

Po době dlouhého rozdělení se znovu můžeme těšit na setkávání a sdílení s přáteli u jednoho stolu, probudíme své chuťové buňky k aktivitě a načerpáme nové informace a zajímavosti z vinařského světa od osob nejpovolanějších – sommeliérů a znalců vína. Je opravdu z čeho vybírat, nahlédněte do našeho programu

Všechny vstupenky zakoupené na akce festivalu s datem r. 2020 zůstávají v platnosti, o nových termínech jednotlivých akcí jsme Vás již informovali a najdete je také zde, na webových stránkách v sekci program a na našem facebooku, sledovat nás můžete také na Instagramu. Aktuálně stále probíhá prodej volných vstupenek na jednotlivé večery.   

Název jednoho z připravených festivalových večerů zní Víno nás spojuje… a mohl by se tak stát ústředním mottem letošního ročníku. Těšíme se na vás všechny na akcích 9.ročníku Festivalu vína Český Krumlov® 2021.

 

Vážení hosté, dle aktuálního nařízení vlády je možné od 22. 11. 2021 poskytnout službu v gastronomickém provozu pouze hostům, kteří se prokáží platným dokladem potvrzujícím kompletní očkování nebo dokladem o prodělání nemoci Covid 19.

To v praxi znamená prokázat se potvrzením o ukončeném očkování s odpovídající lhůtou (14 dnů po 2. dávce), či potvrzením o prodělání této nemoci (ve lhůtě ne delší než před 180 dny).

Nezapomeňte si své certifikáty / potvrzení vzít s sebou. Bez jednoho z těchto platných dokladů není možno se akcí festivalu zúčastnit a vstupné se v takovém případě nevrací. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatelé Festivalu vína Český Krumlov®
Českokrumlovský rozvojový fond & Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov

Aktuálně: Vinařství Proidl Kremstal 4.12.2021 - Rezidence Nové hrady, barokní sál

11. 11. - 14. 11. 2021

Dny svatomartinských vín

 

Festival vína Český Krumlov ®