11. ročník Festivalu vína Český Krumlov® připravujeme

Festival vína Český Krumlov®

 

Milí přátelé,

11. ročník je tu a společně s Vámi vstupujeme s hrdostí do již druhé dekády festivalových přehlídek věnovaných vínu a gastronomii.

 

Na podzimní seriál festivalových akcí nás naladí volné degustace v zahradách Klášterů - 17. června 2023 letní vinné setkání  Víno v zahradách, konané v rámci Slavností pětilisté růže a  30. září 2023 Zahradní degustace vín v rámci Svatováclavských slavností.

Samotný program Festivalu vína Český Krumlov® se rozběhne slavnostním zahájením 6. října  a potrvá do 25. listopadu, kdy bude korunován Zámeckou slavností vína. Na jednotlivých večerních programech se pilně pracuje.

 

Letošní ročník v mnohém naváže na tradiční linku řízených i volných degustací a dalších komponovaných programů s vínem, o vínu a s vysokou gastronomií, ve své rozmanitosti nám však letošní festivalové menu nabídne jednu kulturně-kultovní  delikatesu navíc.

Hudba se postupně stala přirozenou součástí všech ročníků festivalových přehlídek a v letošním roce jsme se rozhodli festivalovou platformu rozšířit a připravit pro Vás opravdovou „třešničku na dortu“- srdečně Vás zveme na koncert skupiny Tata Bojs, kluků z pražské Hanspaulky, dnes již vyzrálých hudebníků ověnčených mnoha cenami, který otevře svým indie-rockovým soundem skupina Deaf Heart - seskupení výrazných českých muzikantů, kteří vás rozhodně nenechají chladnými. Tento super-koncert se koná premiérově v hale Tenis-Centra v Českém Krumlově 18. listopadu 2023.

Sledujte naše profily www.festivalvinack.cz, www. facebook.com/festivalvinack, kde budeme všechny aktuality uveřejňovat.

 

Na setkání s Vámi se v rámci letošního ročníku těší

pořadatelé Festivalu vína Český Krumlov®

 

Českokrumlovský rozvojový fond a Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov

 

Aktuálně: Zahradní degustace vín 17.6.2023 - Kláštery Český Krumlov

6. 10. – 25. 11. 2023

Program festivalu

11. – 15. 11. 2023

Svatomartinské hody

 

Festival vína Český Krumlov ®