9. ročník Festivalu Vína Český Krumlov - podzim 2021, vstupenky zakoupené na loňské termíny akcí zůstávají v platnosti - v prodeji volné vstupenky na jednotlivé večery

Festival vína Český Krumlov®
9. ročník 22.10.- 4.12.2021

 

Vážení milovníci vína,
Festival vína Český Krumlov® se letos uskuteční v termínech 22. října až 4. prosince.

V rámci tematických večerů budeme opět společně ochutnávat výsledky obdivuhodné a neúnavné práce vinařů - vydáme se na cestu napříč různými vinařskými regiony světa i naší země, společně s víny nás již tradičně čeká pestrá řada vybraných gastronomických zážitků.

Po době dlouhého rozdělení se znovu můžeme těšit na setkávání a sdílení s přáteli u jednoho stolu, probudíme své chuťové buňky k aktivitě a načerpáme nové informace a zajímavosti z vinařského světa od osob nejpovolanějších – sommeliérů a znalců vína. Je opravdu z čeho vybírat, nahlédněte do našeho programu

Všechny vstupenky zakoupené na akce festivalu s datem r. 2020 zůstávají v platnosti, o nových termínech jednotlivých akcí jsme Vás již informovali a najdete je také zde, na webových stránkách v sekci program a na našem facebooku, sledovat nás můžete také na Instagramu. Aktuálně stále probíhá prodej volných vstupenek na jednotlivé večery.   

Název jednoho z připravených festivalových večerů zní Víno nás spojuje… a mohl by se tak stát ústředním mottem letošního ročníku. Těšíme se na vás všechny na akcích 9.ročníku Festivalu vína Český Krumlov® 2021.

Při vstupu na všechny akce Festivalu je nutné prokázat se platným antigenním nebo PCR testem, potvrzením o prodělané nemoci ve lhůtě 180 dní nebo potvrzením o ukončeném očkování.

 

Pořadatelé Festivalu vína Český Krumlov®
Českokrumlovský rozvojový fond & Sdružení cestovního ruchu Český Krumlov

Aktuálně: Mladé vinařství Gotberg 23.10.2021 - Authentic Café

 

Festival vína Český Krumlov ®